Töötajad

Aive Liibusk
osakonna juhataja, dotsent, (tehnikateaduse filosoofiadoktor), geodeesia
ruum 2A22, tel 7313 196, e-post: aive.liibusk@emu.ee
CV

Helena Hass
assistent (tehnikateaduse magister), maakorraldus
ruum 2B12, e-post: helena.hass@emu.ee

Ene Ilves
lektor, geodeesia
ruum 2A37, tel 7313 122, e-post: ene.ilves@emu.ee

Harli Jürgenson
dotsent (tehnikateaduse doktor), geodeesia
ruum 2A35, tel 7313 124, e-post: harli.jyrgenson@emu.ee
CV

Evelin Jürgenson
lektor (tehnikateaduse magister), maakorraldus
ruum 2A20, tel 7313 118, e-post: evelin.jyrgenson@emu.ee
CV

Madis Kaing
lektor (majanduse kandidaat), kinnisvara
ruum 2A36, tel 7313 123, e-post: madis.kaing@emu.ee

Tarmo Kall
lektor (tehnikateaduse filosoofiadoktor), geodeesia
ruum 2A34, tel 7313 720, e-post: tarmo.kall@emu.ee
CV

Natalja Liba
dotsent (tehnikateaduse doktor), geodeesia
ruum 2A19, tel 7313 125, e-post: natalja.liba@emu.ee
CV

Siim Maasikamäe
dotsent (majanduse kandidaat), maakorraldus
ruum 2A33, tel 7313 120, e-post: siim.maasikamae@emu.ee
CV

Eva Märtin
vanemlaborant
ruum 2A21, tel 7313 119, e-post: geo@emu.ee

Kiira Mõisja
mittekoosseisuline lektor (geograafia magister), kartograafia
tel 7313 119

Jüri Randjärv
emeriitprofessor (tehnikateaduse kandidaat), geodeesia
ruum 2A25, tel 7313 121, e-post: jyri.randjarv@emu.ee
CV

Kaarel Sahk
lektor, kinnisvara
tel 7313 076, e-post: kaarel.sahk@emu.ee

Kristiin Sikk
assistent (tehnikateaduse magister), maakorraldus
ruum 2A18, tel 7313 126, e-post: kristiin.sikk@emu.ee

Martin Sirk
assistent (tehnikateaduse magister), geodeesia
ruum 2A38, tel 7313 196, e-post: martin.sirk@emu.ee

Mariliis Toom
assistent (tehnikateaduse magister), kinnisvara
ruum 2A20, tel 7313 118, e-post: mariliis.toom@emu.ee

Kristina Türk
lektor (tehnikateaduse magister), geodeesia
ruum 2A38, tel 7313 196, e-post: kristina.tyrk@emu.ee

Feliks Virma
emeriitdotsent (majanduse kandidaat), maakorraldus
ruum 2A20; tel 7313 119

 

Ina Järve
doktorant, (tehnikateaduse magister), geodeesia
e-post: ina.jarve@emu.ee
CV

Lauri Lihtmaa
doktorant, (majanduse magister), maakorraldus ja kinnisvara
ruum 2A36, tel 7313 123, e-post: lauri.lihtmaa@emu.ee
CV

Merit Mandel
doktorant, nooremteadur (tehnikateaduse magister), maakorraldus
ruum 2A18, tel 7313 126, e-post: merit.mandel@emu.ee
CV

Andres Maranik
doktorant, (tehnikateaduse magister), geodeesia
andres.maranik@student.emu.ee