Töötajad

Töötajad / Personnel

Toomas Tamm

Dotsent / Associate Professor (õppetooli hoidja / Chair Holder)

Ruum: D159
Tel: +372 731 3130
toomas.tamm@emu.ee
ETIS

Mait Kriipsalu

Professor

Ruum: D154
Tel: +372 731 3129
mait.kriipsalu@emu.ee
ETIS

Jaan Miljan

Professor

Ruum: 1C12
Tel: +372 731 3177
jaan.miljan@emu.ee
ETIS

Jakub Kõo

Emeriitprofessor / Professor Emeritus

Ruum: 1C10
Tel: +372 731 3176
jakub.koo@emu.ee
ETIS

Mihkel Kiviste

Dotsent / Associate Professor

Ruum: 1C20
Tel: +372 731 3182
mihkel.kiviste@emu.ee
ETIS

Alexander Ryabchikov

Dotsent / Associate Professor

Ruum: 1C8
Tel: +372 731 3173
alexander.ryabchikov@emu.ee
ETIS

Ants Tammepuu

Dotsent / Associate Professor

Harri Lille

Emeriitdotsent / Associate Prof Emeritus

Ruum: 0C3
Tel: +372 731 3181
harri.lille@emu.ee
ETIS

Kristina Akermann

Lektor / Lecturer

Ruum: 1C11
Tel: +372 731 3185
kristina.akermann@emu.ee
ETIS

Mihkel Gross

Lektor / Lecturer

Ruum: D155
Tel: +372 731 3796
mihkel.gross@emu.ee
ETIS

Kadri Leiten

Lektor / Lecturer

Ruum: 1C23
Tel: +372 731 3180
kadri.leiten@emu.ee
ETIS

Villu Leppik

Lektor / Lecturer

Ruum: 1C22
Tel: +372 731 3178
villu.leppik@emu.ee
ETIS

Vello Pallav

Lektor / Lecturer

Ruum: 1C7
Tel: +372 731 3184
vello.pallav@emu.ee
ETIS

Renno Reitsnik

Lektor / Lecturer

Ruum: 0C3
Tel: +372 731 3931
renno.reitsnik@emu.ee
ETIS

Kaarel Sahk

Lektor / Lecturer

Ruum: 1C19
Tel: +372 731 3076
kaarel.sahk@emu.ee
ETIS

Ottar Tamm

Lektor / Lecturer

Ruum: D152
Tel: +372 731 3132
ottar.tamm@emu.ee
ETIS

Priit Tamm

Lektor / Lecturer

Ruum: D156
Tel: +372 731 3127
priit.tamm@emu.ee
ETIS

Tõnis Teppand

Lektor / Lecturer

Ruum: 1C7
Tel: +372 731 3184
tonis.teppand@emu.ee
ETIS

Toomas Timmusk

Lektor / Lecturer

Ruum: 2A3
Tel: +372 731 3191
toomas.timmusk@emu.ee
ETIS

Stanislav Toropov

Lektor / Lecturer

Ruum: 0C3
Tel: +372 731 3181
stanislav.toropov@emu.ee
ETIS

Urmas Uri

Lektor / Lecturer

Ruum: D156
Tel: +372 731 3127
urmas.uri@emu.ee

Mait Mets

Külalisõppejõud

Aladdin Mammadov

Vanemteadur / Senior Researcher

Ilham Karimov

Teadur / Researcher

Jüri Liiv

Teadur / Researcher

Egle Saaremäe

Teadur / Researcher

Ruum: D151
Tel: +372 731 3161
egle.saaremae@emu.ee
ETIS

Vallo Lemmiksoo

Nooremteadur / Junior Researcher

Martti-Jaan Miljan

Nooremteadur / Junior Researcher

Ruum: 1C9
Tel: +372 731 3179
martti-jaan.miljan@emu.ee
ETIS

Morten Poolakese

Vanemlaborant / Senior Lab Technician

Matis Miljan

Spetsialist / Specialist

Ruum: 1C12
Tel: +372 731 3177
matis.miljan@emu.ee
ETIS

Kaur-Mikk Pehme

Spetsialist / Specialist

Ruum: D166
Tel:
kaur.pehme@emu.ee
ETIS

Sirje Keskküla

Insener / Engineer

Ruum: 1C21
Tel: +372 731 3183
sirje.keskkyla@emu.ee