Töötajad

Kalev Jõgiste (CV)

Doktor (metsandus)

Metsaökoloogia professor, osakonna juhataja

Ruum: 2B26
Tel: 731 3133; 505 6619
kalev.jogiste@emu.ee
 

Ülo Tamm (CV)

Doktor (bioloogia)

Emeriitprofessor, Metsaselektsioon

Ruum 2B22
Tel: 731 3168
ylo.tamm@emu.ee
 
 
Kajar KösterKajar Köster (CV)

Doktor (metsandus)

Metsade häiringuökoloogia vanemteadur

Ruum: 2A26
Tel: 731 3192
kajar.koster@emu.ee
 
 
Marek Metslaid (CV)

Doktor (metsandus)

Metsaökoloogia vanemteadur

Ruum: 2B20b
Tel: 731 3193
marek.metslaid@emu.ee
 
 
Kaljo Voolma (CV, koduleht)

Kandidaat (bioloogia)

Metsaentomoloogia vanemteadur

Ruum: 1B17
Tel: 731 3170
kaljo.voolma@emu.ee
 
 
Tiia Drenkhan (CV)

Magister (metsandus)

Metsapatoloogia spetsialist

Ruum: 1A7
Tel: 731 3795
tiia.drenkhan@emu.ee
 
 
Tiit Maaten (CV)

Magister (metsandus)

Metsaselektsiooni projektijuht

Ruum: 1B16
Tel: 731 3150
tiit.maaten@emu.ee
 
 
Piret Trei
 
Vanemlaborant
 
Ruum: 2B22
Tel: 731 3168
piret.trei@emu.ee
 
 
 
Floortje Vodde (CV
 
Spetsialist
 
 
Ruum: 2A26
Tel: 731 3192
floortje.vodde@emu.ee
 
 
 
  Jaanus Jaama
  Insener

 

 

 

 

 

 

                                             Vahur Siimon, insener