Metsakasvatuse ja metsaökoloogia õppetooli töötajad

 

Hardi Tullus, biol. tead. kand. Ruum: 1A30A
Metsakasvatuse ja metsaökoloogia professor, õppetooli juht Tel: 731 3715, 5098 598
  hardi.tullus@emu.ee
  CV

 

Kalev Jõgiste, dok. Ruum: 2B26
Metsaökoloogia professor Tel: 731 3133; 505 6619
  kalev.jogiste@emu.ee
  CV

 

Veiko Uri, dok. (fil) Ruum: 1A17
Metsaökosüsteemide professor Tel: 731 3111
  veiko.uri@emu.ee
  CV

 

Rein Drenkhan, dok. (fil) Ruum: 0B3
Metsapatoloogia dotsent Tel: 731 3169
  rein.drenkhan@emu.ee
  CV

 

Kalle Karoles, põllum. tead. kand. Ruum: 1A26
Metsade kaitse ja seire dotsent Tel: 733 9713
  kalle.karoles@emu.ee
  CV

 

Ivar Sibul, dok. (pm) Ruum: 1A24B
Dendroloogia dotsent Tel: 731 3113
  ivar.sibul@emu.ee
  CV

 

Tiit Randveer, biol. tead. kand. Ruum: 1A15
Ulukibioloogia dotsent Tel: 731 3116
  tiit.randveer@emu.ee
  CV

 

Marek Metslaid, dok. (fil) Ruum: 2B20B
Metsaökoloogia vanemteadur Tel: 7313193
  marek.metslaid@emu.ee
  CV

 

Katri Ots, dok. (fil)  
Puude morfoloogia vanemteadur Tel: 5343 5107
  katri.ots@emu.ee
  CV

 

Raul Rosenvald, dok. (fil) Ruum: 1A18
Metsakasvatuse vanemteadur Tel: 5341 8792
  raul.rosenvald@emu.ee
  CV

 

Jürgen Aosaar Jürgen Aosaar, dok. (fil) Ruum: 1A16
Metsakasvatuse teadur Tel: 731 3112
  jyrgen.aosaar@emu.ee
  CV

 

Mats Varik, dok. (fil) Ruum: 1A16
Metsakasvatuse teadur Tel: 731 3112
  mats.varik@emu.ee
  CV

 

Tea Tullus, dok. (fil) Ruum: 1A30B
Metsakasvatuse teadur Tel: 731 3795
  tea.tullus@emu.ee
  CV

 

Floortje Vodde, dok. (fil) Ruum: 2B25
Metsaökoloogia teadur Tel: 731 3192
  floortje.vodde@emu.ee
  CV

 

Kalev Adamson, dok. (fil) Ruum: 0B3
Metsapatoloogia teadur  
  kalev.adamson@emu.ee
  CV

 

Tiia Drenkhan, dok. (fil) Ruum: 1A7
Metsapatoloogia teadur Tel: 731 3795
  tiia.drenkhan@emu.ee
  CV

 

Reimo Lutter, dok. (fil) Ruum: 1A30B
Metsakasvatuse teadur Tel: 7313 110
  reimo.lutter@emu.ee
  CV

 

Tiit Maaten, mag. Ruum: 2B24
Metsaselektsiooni teadur Tel: 731 3150
  tiit.maaten@emu.ee
  CV

 

Eino Laas, mag. Ruum: 1A20
Metsahoiu, puhke- ja asulametsanduse lektor Tel: 731 3114
  eino.laas@emu.ee
  CV

 

Andres Jäärats, mag. Ruum: 1A27
Metsataimekasvatuse ja metsauuenduse lektor Tel: 731 3115
  andres.jaarats@emu.ee
  CV

 

Kaljo Voolma, biol. tead. kand. Ruum: 1B17
Peaspetsialist Tel: 731 3170
  kaljo.voolma@emu.ee
  CV

 

Hardo Becker, dok. (fil) Ruum: 1A24A
Spetsialist  
  hbecker@emu.ee
  CV

 

  Gunnar Morozov, mag. Ruum: 1A24A
Spetsialist  
Spetsialist gunnar.morozov@student.emu.ee
  CV

 

  Mari Tilk, mag.  
Spetsialist  
  mari.tilk@botaanikaaed.ee
  CV

 

  Vahur Siimon  
Spetsialist  
  vahur.siimon@emu.ee
   

 

Piret Trei Ruum: 2B22
Spetsialist Tel: 731 3168
  piret.trei@emu.ee
   

 

Sille Rebane, mag. Ruum: 2B23
Nimetatud nooremteadur Tel: 731 3171
  sille.rebane@emu.ee
  CV

 

Sirje Tullus Ruum: 1A26
Laborant Tel: 731 3117
  sirje.tullus@emu.ee
   

 

  Katrin Jürimaa Ruum: 0B3
Laborant  
  Katrin.Jyrimaa@emu.ee
   

 

Toomas Frey, dok. Ruum: 2A39
Emeriitprofessor Tel: 510 9925
  toomas.frey@mail.ee
  CV

 

Ülo Tamm, dok. Ruum: 2B22
Emeriitprofessor Tel: 731 3168
  ylo.tamm@emu.ee
  CV

 

Heino Seemen, biol. tead. kand. Ruum: 1A27
Emeriitdotsent Tel: 731 3115
  heino.seemen@emu.ee
  CV