Maaülikooli Aasta Vilistlane on Olev Saveli

23. oktoobril toimunud Eesti Maaülikooli vilistlaste kokkutulekul andis maaülikooli vilistlaskogu Aasta Vilistlase tiitli emeriitprofessor Olev Savelile.

Vilistlaste kokkutulek juba sel reedel

Reedel, 23. oktoobril toimub EPA, EPMÜ ja EMÜ vilistlaste kokkutulek.

Maaülikool katab parkla muruga

12.-16. oktoobril on Eesti Maaülikoolis rohelise ülikooli nädal. Eesmärgiks on tutvustada erinevaid võimalusi, kuidas maaülikool saaks ja võiks rohelisem olla.

RMK kuulutas välja 2009. aasta stipendiaadid

Reedel, 2. oktoobril valis komisjon välja kaks RMK stipendiaati Eesti Maaülikoolist.

Foorum GLOBAALNE TEADUS, LOKAALNE RIIK

Foorum toimub Eesti Maaülikooli aulas 13. oktoobril kell 12–17, seal käsitletakse üleilmastumist teaduses ja kõrghariduses ning teadmistepõhise ühiskonna ja ülikoolide arenguvõimalusi avatud maailmas ja väikeriigis.

Euroopa maamajandusteadlased kohtuvad Tartus

Eesti Maaülikooli majandus- ja sotsiaalinstituut korraldab 30. septembrist – 1. oktoobrini Tartus Dorpati konverentsikeskuses oma 40. aastapäeva tähistamiseks rahvusvahelise teaduskonverentsi "Majandussüsteemide uurimine põllumajanduses ja maaelus" (Economic Systems Research in Agriculture and Rural Development).

Leiutuskonkurss Tehnikatudeng leiutab 2009

Eesti Maaülikooli tehnikainstituut kuulutab välja üliõpilaste leiutuskonkursi Tehnikatudeng leiutab 2009.

Maaülikool ootab teadlaste ööl endale külla

Üle-euroopalisel teadlaste ööl 25. septembril ootab ka maaülikool huvilisi külla.

Jaapani metsateadlased esinevad maaülikooli seminaril

Reedel, 18. septembril  kell 14.00 toimub Eesti Maaülikooli peahoone aulas (Kreutzwaldi 1a) seminar "Jaapani metsad ja metsandus".

Eesti Maaülikooli kuratoorium kiitis heaks ülikooli tegevuse

11. septembril toimus Eesti Maaülikooli kuratooriumi istung. Ülikooliseadusest tulenevalt esitab kuratoorium üldsusele kord aastas oma hinnangu ülikooli kohta.

Maaülikooli tudengit pärjati tiitliga „Microsoft Student Partner"

Esmakordselt valiti Eesti Maaülikooli tudeng rahvusvahelisse programmi "Microsoft Student Partners", mida viiakse Eestis läbi juba 2003. aastast. Microsoftil on praegu ligi 2500 partnertudengit 94 riigis. Kokku tunnustati Microsoft Student Partner (MSP) tiitliga viie Eesti kooli säravat õppurit.

Maaülikool pikendab vastuvõttu 18. septembrini

Eesti Maaülikooli  bakalaureuse- ja magistriõppes jätkub kuni 18. septembrini avalduste vastuvõtt vabadele tasulistele õppekohtadele.