Kuidas on seotud GMO-soja ja jõulupraad?

Eesti Maaülikool ja Eesti Roheline Liikumine korraldavad 10. detsembril algusega kell 12 maaülikooli peahoones Kreutzwaldi 1A (ruumis 038) seminari „Kuidas valmib Sinu jõulupraad?“. Seminari külalisesineja on Norma Gimménez Paraguayst.

Maaülikoolis antakse vanadele asjadele uus elu

26.novembril tähistab Eesti Maaülikool Euroopa jäätmetekke vähendamise nädalat omal moel – ülikooli hoonetest kokkutoodud vanadest ja kasutuna seisnud mööblitükkidest ning muust kraamist tehakse korduvkasutuse töötoas uued asjad.
Eesti Maaülikooli uudised aastatest 2004-2008

Eesti Maaülikooli veterinaariatudengile omistati reisigrant

Eesti Maaülikooli kolmanda kursuse veterinaariatudengile Kaisa Velströmile omistati UFAW (The Universities Federation for Animal Welfare) poolt reisigrant Suurbritannia Primaatide Seltside konverentsile minekuks.

Rando Värniku akadeemiline loeng "Eesti maamajandus, eile, täna, homme"

Majandus- ja sotsiaalinstituudi direktori professor Rando Värniku kõne Eesti Maaülikooli akadeemilisel aktusel 13. novembril 2009

Rektor Mait Klaasseni kõne "Olgem julged ja saagem parimateks!"

Maaülikooli rektori Mait Klaasseni kõne Eesti Maaülikooli akadeemilisel aktusel 13. novembril  2009

Maaülikool tähistab aastapäeva

Maaülikool tähistab aastapäeva akadeemilise aktuse ning mitmete muude üritustega.

Juubelikonverents „Mahepõllumajandus – hea loodusele, hea sinule“

Olete oodatud mahepõllumajanduse 20. aastapäeva juubelikonverentsile „Mahepõllumajandus – hea loodusele, hea sinule“, mis toimub 10.novembril algusega kell 10.30 Tartus, Eesti Maaülikooli peahoone aulas (Kreutzwaldi 1A).

Maaülikooli Aasta Vilistlane on Olev Saveli

23. oktoobril toimunud Eesti Maaülikooli vilistlaste kokkutulekul andis maaülikooli vilistlaskogu Aasta Vilistlase tiitli emeriitprofessor Olev Savelile.

Vilistlaste kokkutulek juba sel reedel

Reedel, 23. oktoobril toimub EPA, EPMÜ ja EMÜ vilistlaste kokkutulek.

Maaülikool katab parkla muruga

12.-16. oktoobril on Eesti Maaülikoolis rohelise ülikooli nädal. Eesmärgiks on tutvustada erinevaid võimalusi, kuidas maaülikool saaks ja võiks rohelisem olla.

RMK kuulutas välja 2009. aasta stipendiaadid

Reedel, 2. oktoobril valis komisjon välja kaks RMK stipendiaati Eesti Maaülikoolist.