Tehnikamaja ilmajaam:

Vaata ilmainfot

Maaülikoolis alustab taas Pereülikool

Foto: Avatud ülikool

Alates 22. septembrist ootab maaülikool kõiki täiskasvanuid ja lapsi kord kuus laupäeviti Pereülikooli õppepäevadele. Samal ajal, kui täiskasvanud ammutavad uusi teadmisi akadeemilistes loengutes, saavad lapsed osaleda eakohastes töötubades ning praktikumides.

Esimesel õppepäeval räägime kääritatud jookidest ning sellest, mida-kuidas ise teha. Oktoobris on teemaks poliitika ja Euroopa Liit. Novembris arvutame välja, kas mõistlik on teha pannkooke ise või minna kohvikusse, detsembris aga arutleme, kas eksootilised loomad sobivad ikka lemmikloomadeks.

Pereülikooli õppepäevad toimuvad septembrist 2018 maini 2019. Osaleda saab ka ilma lasteta ning loenguruumis kohti jagub. Täpsema ajakavaga on võimalik tutvuda http://pereylikool.emu.ee ning registreerumine toimub aadressil avayl@emu.ee.

Pereülikool alustas õppepäevadega 2012. aasta sügisel Tartus. Pereülikool valiti Tartu aasta 2012 laste- ja noortesõbralikumaks teoks. 2014. aastal tunnustati ettevõtmist maaülikooli teaduse populariseerimise auhinna II preemiaga.

Pereülikooli toimumist toetab SA Eesti Teadusagentuur.

Lisainfo: Riin Kikkas, tel 5156406, e-post: riin.kikkas@emu.ee