NOBALIS äriideede arendusprogramm kutsub üliõpilasi osalema

Eesti Maaülikooli üliõpilased on oodatud osalema NOBALIS (nobalis.eu) äriideede arendusprogrammis.

Osalema on oodatud 2-5-liikmelised võistkonnad, kellel on toidu, bioressursside või biotehnoloogiatega seotud äriidee. Programm on ingliskeelne ja lõpeb detsembris ideede võistlusega, kus peaauhind parimale ideele on 1000 eurot ja maaülikooli parimale võistkonnale 500 eurot.

Programmi kava:

• 4. oktoober kell 14-18 Ideehäkaton (hübriidformaadis)
  • Mentorsessioonid: 18. oktoober, 8. november, 29. november kell 14-17 (virtuaalsed sessioonid)
  • 13. detsember Demo päev: ideede võistlus rahvusvahelise žürii ees (hübriid)

Programmiga saab tutvuda siin. Eelregistreermine toimub 18. septembrini siin, lisainfo on leitav siin

Projekti NOBALIS (Nordic Baltic Universities boosting entrepreneurial and innovation support systems) rahastab Euroopa Liit läbi EIT HEI Initiative: Innovation Capacity Building for Higher Education programmi, mida koordineerib EIT Food.

Kontakt: Anne Põder anne.poder@emu.ee