Eesti Maaülikool kutsub tudengeid ja töötajaid osalema innovatsiooni edendamise projektis

Kõikidel maaülikooli tudengitel ja töötajatel on hea võimalus koos rahvusvaheliste mentoritega arendada toidu, biotehnoloogia või bioressursside valdkonna äriideed ning võistelda 1000 euro suuruse auhinna ja täiendavate preemiate nimel. Programmist võtavad osa võistkonnad Lätist, Eestist, Norrast ja Rootsist.

Programm toimub kevadel 2024 ja koosneb kolmest etapist: ideehäkaton (6. märtsil), mentorprogramm ja demopäev (2. mail).

Tudengid, kes soovivad osaleda, peavad registreerima oma meeskonna ja idee hiljemalt 21. veebruariks. Neile, kes soovivad osaleda, kuid kellel ei ole võistkonda, on võimalus liituda osalevate meeskondadega.

Ära jäta kasutamata võimalust laiendada oma silmaringi, arendada innovaatilist äriideed ja osaleda rahvusvahelises koostöös. Rohkem teavet projekti kohta saab siin ja registreeruda siin

Projekti NOBALIS toetab EIT Food ja projekt on osa European Institute of Innovation & Technology (EIT) programmist EIT HEI Initiative, mida rahastab Euroopa Liit.

Lisainfo: Anne Põder, anne.poder@emu.ee