Maaülikooli magistrantide teaduskonverentsil esitletakse tehnikavaldkonna uurimistulemusi

Foto: Eesti Maaülikool
Tudengid praktikumis

Neljapäeval, 25. aprillil toimub Eesti Maaülikoolis XVIII Magistrantide teaduskonverents "Inimene ja tehnoloogiad." Konverentsil käsitletakse teemasid tootmistehnika ja ergonoomika valdkonnast.

Konverentsi eesmärgiks on üliõpilaste uurimistulemuste esitamine ja arutelu ning esinemisvõimaluse pakkumine magistrantidele. Ettekanded tutvustavad magistritöö probleemi püstitust, metoodikat, tulemusi ja kokkuvõtet.

Konverentsi plenaaristungil teevad ettekanded Jaan Štubis teemal "Sändvitštüüpi komposiitpaneeli sisetükkide vastupidavus tõmbepingele" ja Kristi Umalas teemal "Hingamisteede ohutegurid mäluasutuste töökeskkonnas." Plenaaristung toimub kell 10-11 Eesti Maaülikooli Tehnikamaja (F. R. Kreutzwaldi 56) ruumis A204.

Sektsioonistungid algavad kell 11.15 ja lõpevad kell 12.40. Tootmistehnika sektsioon toimub ruumis A315 ja ergonoomika sektsioon ruumis A219. Konverentsi kava ja ettekanded on leitavad siin.

Lisateave:

Heiki Lill

metsanduse ja inseneeria instituudi lektor

heiki.lill@emu.ee