Tehnikamaja ilmajaam:

Vaata ilmainfot

Vastuvõtt eestikeelsetele õppekavadele on alanud!

Foto: Eesti Maaülikool
Eesti Maaülikooli peahoone

3. juunil algas vastuvõtt Eesti Maaülikooli eestikeelsetele õppekavadele bakalaureuse- ja magistriõppes. Sel aastal on valikus 34 õppekava.

Keskhariduse baasil saab Eesti Maaülikooli õppima tulla 18le eestikeelse bakalaureuse-, inseneriõppe, rakenduskõrghariduse, ning loomaarsti integreeritud õppe õppekavale. Neile, kellel on bakalaureusekraad juba omandatud, on aga valikus 16 eestikeelset magistriõppekava.

Eesti Maaülikooli õppekavad varieeruvad aiandusest, toiduainete tootmisest, metsandusest ja veterinaariast kuni geodeesia, keskkonnakaitse, puidutöötlemise, tehnotroonika, maamajanduse ja isegi ergonoomikani.

Esimest korda saab Eestis õppima asuda uuel ringibiomajanduse õppekaval, mis õpetab leidma ja looma innovaatilisi keskkonnasõbralikke lahendusi bioressursside ja nende töötlemisel tekkivate kõrvalsaaduste tõhusaks kasutamiseks. Vaata ringbiomajanduse õppekava tutvustavat videot.

Sisseastumisavaldusi saab esitada 3. juunist kuni 4. juulini elektroonselt sisseastumise infosüsteemis SAIS aadressil www.sais.ee. 25. juunist kuni 4. juulini saab oma sisseastumisdokumendid tuua ka ülikooli kohapeale, neid võetakse vastu tööpäeviti kell 9-15 Eesti Maaülikooli peahoones (F. R. Kreutzwaldi 1a, Tartu).

Ingliskeelsetele õppekavadele on selleks aastaks Eesti Maaülikoolis vastuvõtt juba lõppenud, kuid kahele ingliskeelsele magistriõppekavale, maastikuarhitektuur ning keskkonnajuhtimine kliimamuutuse tingimustes, avatakse lisavastuvõtt 13.-21. juunini nende riikide kandidaatidele, kel pole vaja Eestis viibimiseks taotleda viisat. Vastuvõtt doktoriõppekavadele kestab 15. juunini! 

Tutvu õppekavade ja sisseastumistingimustega Eesti Maaülikooli kodulehel https://www.emu.ee/sisseastujale/.