Administratsioon

 

Marek Metslaid Marek Metslaid Fr. R. Kreutzwaldi 5, ruum 2A3
PhD (metsandus) Tel: 731 3193
direktor marek.metslaid@emu.ee
  CV

 

Margus Arak Fr. R. Kreutzwaldi 56/1, ruum A209
PhD Tel: 731 3314
õppedirektor margus.arak@emu.ee
   

 

 Kerli Plato Kerli Plato Fr. R. Kreutzwaldi 5, ruum 2A2
juhiabi Tel: 731 3156
  kerli.plato@emu.ee
   

 

Anneli Veemees Anneli Veemees Fr. R. Kreutzwaldi 5, ruum 2A4
õppekorralduse peaspetsialist Tel: 731 3155;                              mob: 5883 6156
  anneli.veemees@emu.ee
   

 

  Heli Mäesepp Fr. R. Kreutzwaldi 56/1, ruum A216 
õppekorralduse peaspetsialist Tel: 731 3332;                                  mob: 504 9860
  heli.maesepp@emu.ee
   

 

Merit Karro Merit Karro Fr. R. Kreutzwaldi 5, ruum 2A4
õppekorralduse spetsialist Tel: 731 3154
  merit.karro@emu.ee
   

 

Linnar Parn Linnar Pärn Fr. R. Kreutzwaldi 5, ruum: 2A7
Magister (mets) Tel: 731 3157
arendusjuht linnar.parn@emu.ee
  CV

 

  Triinu Tuudelepp tööleping peatatud