Uudised

Tudengimess toob kokku üliõpilased ja ettevõtjad

Täna, 28. märtsil toimub maaülikooli spordihoones tudengimess, kus avaneb üliõpilastel võimalus ligi neljakümne ettevõtte seast leida endale erialaselt sobiv praktika- või töökoht.

Tudengimess toimub Tartus juba viiendat ehk juubeliaastat ning peamiselt osalevad seal Eesti Maaülikooli õppekavadega seotud ettevõtted. Messi projektijuht Katrin Kreegimäe sõnul on messi fookuses ettevõtete-praktikabaaside ning koolipoolsete praktikajuhendajate koostöö tõhustamine. „Töötoad toimuvad sel korral ka neile, et arutada vastastikuseid ootusi ja võimalusi praktika parendamiseks,“ lisas Kreegimäe.  

Lisaks on messil võimalus osaleda kahes seminaris, millest esimeses jagab Eesti Töötukassa Tartumaa osakonna karjääriinfo spetsialist Külli Pedari nippe praktikale ja töökohale kandideerimiseks. Sellele järgnevas infotunnis annab praktika sooritamise võimalustest välismaal ülevaate maaülikooli õppeosakonna välissuhete spetsialist Karoli Kõiv. Päeva lõpetab Liisi Jürgenson ülevaatega osalemisest Southwesterni programmis. Seminaride täpse ajakava leiab siit.

„Kogemused näitavad, et õnnestunud praktikast kasvab sageli välja pikaajaline töösuhe,“ innustab projektijuht Katrin Kreegimäe tudengeid messist osa võtma ning ettevõtjatega vahetult suhtlema.

Maaülikooli spordihoone (Kreutzwaldi 3) uksed on avatud kell 11.00–15.00. Sissepääs messile on tasuta.

Lisainfo: Katrin Kreegimäe, Tudengimess 2018 projektijuht, tel: +372 5537008