Uudised

Saalihokinaised tulid Eesti meistriks, võrkpallimeeskond teenis hõbemedali

Eesti saalihoki meistriliiga jõudis naiste arvestuses pühapäeval, 14. aprillil oma kulminatsioonini. Superfinaalis alistas EMÜ SK oma vastase SK LINK / Saku ja kindlustas Eesti meistritiitli tulemusega 5 : 3. Võrkpalli esiliigas võitis EMÜ võistkond hõbemedalid. Finaalseerias jäädi 2:0 alla Tallinna Ülikooli võistkonnale.

Treener Kaspar Virkuse ja kapten Jane Klavani juhtimisel võitis Eesti Maaülikooli naiskond tänavu põhiturniiri. Omavahelistes mängudes olid pühapäevased vastased kohtunud sel hooajal eelnevalt neli korda, millest kolmel korral võidutsesid tartlannad.

"Usun naistesse 110 protsenti ja kui kõik annavad endast maksimumi ning hoiavad kokku, siis saab tugeval Sakul olema meiega väga raske," märkis treener Kaspar Virkus mängu eel. Pärast mängu kiitis ta kaitset ja väravavahi head tööd.

"Oleme pühapäevaseks mänguks nii vaimselt kui füüsiliselt hästi valmistunud," kinnitas võistkonna kapten Jane Klavan paar päeva enne etteastet. "Kaptenina tean, et iga mängija annab endast kõik. Töötame ühtse võistkonnana ning oleme väga ohtlikud."