Uudised

Järvseljal toimuvad 52. metsanduse kutsevõistlused

Foto: Aldis Toome
Kutsevõistlused 2021. aastal

17.-18. juunil toimuvad Järvseljal 52. metsanduse kutsevõistlused, mille traditsioon sai alguse 1950ndate alguses, kui hakati korraldama metsamajandite vahelisi spordivõistlusi. Kutsevõistlustest on igal aastal võtnud osa arvukalt metsasektori töötajaid ja ettevõtteid.

Kutsevõistluste kava on mitmekülgne, sest ühendatud on traditsioonilised metsanduslikud kutsevõistlused, raiespordivõistlused ja legendaarsed metsaüliõpilaste suvemängud – alasid on ligi 20, seega leiab iga metsasõber endale sobiva. Võistlevad metsakasvatajad, metsameistrid, metsamasinate operaatorid, jahimehed, noorendike hooldajad, raiesportlased ja teised. Lisaks saab võistelda erinevatel spordialadel ja tagatud on põnev meelelahutusprogramm.

Osalema on oodatud kõikide metsandusega seotud ettevõtete ning organisatsioonide liikmed ja töötajad, Luua Metsanduskooli ning Eesti Maaülikooli metsanduse ja inseneeria instituudi tudengid, vilistlased ja töötajad, metsandusega seotud füüsilisest isikust ettevõtjad, erametsaomanikud ja koostööpartnerid.

Piletid on müügil kuni 9. juuni kella 23.59-ni. Jälgi ka ürituse Facebooki lehte nimega Metsanduse kutsevõistlused, täpsem info on leitav SIIN.

 

Möödunud aasta kutsevõistluste meeleolukas video: