Uudised

Joosep Tootsi Fond ootab tudengeid kandideerima stipendiumitele

Uue aasta teadmistejaht on alanud ning nagu ikka, on Eesti Maaülikooli koostööpartnerid sihtasutuse Joosep Tootsi Fond kaudu andmas õpingute suurema edukuse tagamiseks tudengitele ka rahalisi stipendiume.

Sügisel avanenud stipendiumikonkurssidel on võimalusi kandideerimiseks kõigi valdkondade ja eri õppetasemete üliõpilastel. Kõikide stipendiumitaotluste esitamise tähtaeg on 22. september. Taotlemise info leiab maaülikooli veebist Joosep Tootsi Fondi lehelt.

  1. Reginett toetab tehnikavaldkonna üliõpilast 1000 euroga. 
  2. Baltic Agro toetab 1000 euroga uurimisteemasid taimekasvatuse, taimekaitse, looma söötmise ja tervishoiu, bioenergeetika või põllumajanduslike teenuste valdkonnas.  
  3. Jõudluskontrolli stipendium panustab 500 euroga magistri- ja doktoriastme õpingutesse, kui lõputöö seondub piimaveise-, lihaveise- või seakasvatuse andmekasutusega
  4. Noore loomaarsti-loomakasvataja 500-eurost stipendiumi saavad taotleda veterinaarimeditsiini või loomakasvatuse eriala tudengid.  
  5. PetCity Tulevikutähtede stipendium ergutab veterinaarmeditsiini eriala õpinguid.  
  6. RMK jätkab metsanduse eriala magistriastme õpingute toetamist Heino Tederi nimelise stipendiumiga ja doktriastme tudengite toetamist Endel Laasi nimelise stipendiumiga
  7. Eesti Suurpõllumeeste klubi aitab 7000 euroga taimekasvatuse, loomakasvatuse või veterinaaria valdkonna doktoriõppekaval edukamalt hakkama saada.  
  8. EMÜ vilistlaskogu stipendiumid ergutavad nende õpinguid, kes on aidanud kaasa maaülikooli või selle tegevusvaldkonna tuntuse suurenemisele.  

Küsimuste korral võib kirjutada aadressil tootsifond@emu.ee ning palju vastuseid leiab ka maaülikooli veebist Joosep Tootsi Fondi lehelt: www.emu.ee/jtf