Administratsioon

 

Marek Metslaid Marek Metslaid Ruum: 2A3
PhD (metsandus) Tel: 731 3193
direktor marek.metslaid@emu.ee
  CV
Sille Rebane Sille Rebane Ruum: 2A26
PhD (metsandus) Mob: 5611 1702
juhiabi sille.rebane@emu.ee
  CV

 

Triinu Tuudelepp Triinu Tuudelepp Ruum:
  Tel:
juhiabi (tööleping peatatud) triinu.tuudelepp@emu.ee
   

 

Merit Karro Merit Karro Ruum: 2A4
  Tel: 731 3154
õppekorralduse spetsialist merit.karro@emu.ee
   

 

Anneli Veemees Anneli Veemees Ruum: 2A4
  Tel/fax: 731 3156; mob: 5883 6156
õppekorralduse peaspetsialist, õppedirektori ülesannetes anneli.veemees@emu.ee
   

 

Linnar Parn Linnar Pärn Ruum: 2A7
Magister (mets) Tel: 731 3157
arendusjuht linnar.parn@emu.ee
  CV