Töötajad

 

Evelin Jürgenson
dotsent (õppetooli hoidja), tehnikateaduse filosoofiadoktor, maakorraldus
ruum 2A20, tel 7313 118, e-post: evelin.jyrgenson@emu.ee
CV

Aive Liibusk
kaasprofessor, tehnikateaduse filosoofiadoktor, geodeesia
ruum 2A18, tel 7313 196, e-post: aive.liibusk@emu.ee
CV

Ene Ilves
lektor, geodeesia
ruum 2A37, tel 7313 122, e-post: ene.ilves@emu.ee

Harli Jürgenson
dotsent, tehnikateaduse doktor, geodeesia
ruum 2A35, tel 7313 124, e-post: harli.jyrgenson@emu.ee
CV

Madis Kaing
õpetaja, majanduskandidaat, kinnisvara
ruum 2A36, tel 7313 123, e-post: madis.kaing@emu.ee

Tarmo Kall
dotsent, tehnikateaduse filosoofiadoktor, geodeesia
ruum 2A34, tel 7313 720, e-post: tarmo.kall@emu.ee
CV

Natalja Liba
dotsent, tehnikateaduse doktor, fotogramm-meetria
ruum 2A19, tel 7313 125, e-post: natalja.liba@emu.ee
CV

Siim Maasikamäe
dotsent, majanduskandidaat, maakorraldus
ruum 2A33, tel 7313 120, e-post: siim.maasikamae@emu.ee
CV

Jüri Randjärv
emeriitprofessor, tehnikakandidaat, geodeesia
ruum 2A25, tel 7313 121, e-post: jyri.randjarv@emu.ee
CV

Ivar Kapsi
nooremteadur, tehnikateaduse magister, geodeesia
ruum 2B12, tel 7313 119, e-post: ivar.kapsi@emu.ee

Marii Rasva
assistent, tehnikateaduse magister, maakorraldus
ruum 2A18, tel 7313 126, e-post: marii.rasva@emu.ee

Mariliis Toom
õpetaja, tehnikateaduse magister, õigusteaduse magister, kinnisvara
ruum 2A20, tel 7313 118, e-post: mariliis.toom@emu.ee

Kristina Türk
õpetaja, tehnikateaduse magister, geodeesia
ruum 2A38, tel 7313 119, e-post: kristina.tyrk@emu.ee

 

DOKTORANDID

Elery Taimsaare
doktorant, tehnikateaduse magister, maakorraldus
tel 7313 119, e-post: elery.taimsaare@student.emu.ee

Ivar Kapsi
doktorant, tehnikateaduse magister, geodeesia
tel 7313 119, e-post: ivar.kapsi@emu.ee

Marii Rasva
doktorant, tehnikateaduse magister, maakorraldus
ruum 2A18, tel 7313 126, e-post: marii.rasva@emu.ee

Merit Mandel
doktorant, nooremteadur, tehnikateaduse magister, maakorraldus
ruum 2A18, tel 7313 126, e-post: merit.mandel@emu.ee
CV